KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 8605096

nr 860 5096

Kopparstick

2 st, 1800-tal, gammalt glas, 35 x 38

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 18 november 2013
kl 18:54:26

18/11 16:18:43 1      Vinnande bud